Hakkımızda

Blue Flag
Temmuz - 2018

Zor olanı başardık!


2018 yılının Temmuz ayında 50 genç ile birlikte yollara düşen Kampüs Avrupa, programını 10 ülke 15 şehri ziyaret ederek tamamladı. Üstelik ‘’399 Euro’’ gibi, muadil turların uygulamaya cesaret dahi edemediği bir katılım ücreti ile bunu gerçekleştirdi. Sadece devlet ve aile yardımı ile kendilerine bir gelecek kurmaya çalışan üniversitelilerin, ilk Avrupa deneyimine ortak olarak hayallerini yola koymalarını sağladık. En önemlisi unutulmayacak yol hikayeleri biriktirmelerine ve ömür boyu sürecek dostluklar edinmelerine zemin hazırladık.
Blue Flag
Temmuz / Ağustos 2019

Güveninizi kazandık!


2018 yılında düzenlenen ilk turu ile birlikte, minimum kar maksimum hizmet ile adını duyuran Kampüs Avrupa, 2019 yılının Temmuz ve Ağustos aylarında düzenlenen ikinci ve üçüncü turları ile, toplamda 100 genç ile birlikte, Avrupa’nın birbirinden güzel 10 ülkesini ve 15 şehrini yalnızca ‘’499 Euro’’ katılım ücreti ile tamamlayarak, profesyonelliğini ve katılımcıların gözünde güvenini pekiştirdi. Katılımcılarımızın referansları ile sizlerinde güvenini kazanarak, Türkiye'de üniversite öğrencilerine özel ''en ucuz'' çok destinasyonlu Avrupa turu düzenlemeye devam ettik.
Blue Flag
Temmuz / Ağustos / Eylül 2020

Programımızı genişlettik!


Kampüs Avrupa ailesi olarak programımızdan maksimum verimi nasıl alabileceğimizi, eski katılımcılarımız ile istişare ettik. Katılımcılarımızın güzel katkıları ile birlikte güzergahımızı 4 ülke 8 şehir daha ekleyerek, toplamda 14 ülke 23 şehirlik bir programa sahip olduk.
Blue Flag
Temmuz / Ağustos / Eylül 2020

Öğretmenlerimize kucak açtık!


Öğrencilerinin Avrupa'yı en uygun fiyatlarla keşfetmelerine şahit olan ve güzel anılarını dinleyen kıymetli Öğretmenlerimizden gelen talepleri değerlendirerek, sadece Öğretmenlere özel, muadil turlara göre oldukça ekonomik Avrupa turları düzenlemeye başladık! 2020 yılının Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında Kampüs Avrupa - Öğrenciler ve Kampüs Avrupa - Öğretmenler olarak Avrupa'nın birbirinden güzel 14 ülkesini ve 23 şehrini 595 Euro'dan başlayan fiyatlarla keşfetmeye devam ediyoruz...

Diğer Başlıklar:

Ülke ve Şehirler

Ülke ve Şehirler

Kampüs Avrupa'nın 11 gece 12 günlük programında ziyaret ettiği Avrupa'nın birbirinden güzel 14 ülke 23 şehri merak mı ediyorsunuz?
Detaylı İnceleyin
Tur Tarihleri

Tur Tarihleri

Kampüs Avrupa'nın bu yaz hangi tarihlerde gerçekleşeceği tarihleri inceleyerek, size uygun olan tarihler için başvuruda bulunabilirsiniz.
Detaylı İnceleyin
Detaylı Program

Detaylı Program

Kampüs Avrupa'nın detaylı programında gün ve gün ziyaret ettiği ülke ve şehirleri inceleyerek, rehberlik ve serbest zaman sürelerini öğrenebilirsiniz.
Detaylı İnceleyin
Oteller

Oteller

Kampüs Avrupa'da 6 gece 2, 3 ve 4 yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda açık büfe kahvaltı seçeneği ile konaklama imkanına sahipsiniz.
Detaylı İnceleyin
Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

Bordo pasaport hamili katılımcılar için Schengen Vizesi alınmalıdır. Yeşil ve Gri pasaport hamili katılımcılar vizeden muaftır.
Detaylı İnceleyin
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kampüs Avrupa ile ilgili en çok merak ettiğiniz soruların yanıtlarını elimizden geldiğince detaylı bir şekilde vermeye çalıştık.
Detaylı İnceleyin
Sorularınız mı var?